SeneCura SeniorCentrum Liberec

SeneCura SeniorCentrum Liberec

Hodnocení:
Lokalita:Liberec-Liberec-Vratislavice nad Nisou Ověřit vhodnost zařízení
SeneCura SeniorCentrum Liberec nabízí sociální službu Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (zaměřený na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence). Svým klientům zajišťujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu. Kromě zdravotní, ošetřovatelské a sociální péče zde naleznete širokou škálu doplňkových služeb i bohatý výběr volnočasových aktivit.

SeneCura SeniorCentru Liberec vyrostl na předměstí Liberce ve Vratislavicích nad Nisou. Nové a moderní SeniorCentrum bylo otevřeno v lednu 2019. Výhodou je jeho dopravní dostupnost, z Jablonce je možné sem dojet tramvají na zastávku přímo u domova. SeniorCentrum je zároveň poblíž sjezdu z dálnice na Prahu nebo Mladou Boleslav.  Další výhodou je malebné prostředí blízko přírodě a krásnou scenérií. Na zahradu s terasou  přímo navazuje rozlehlý Vratislavický park. V letních měsících je zde otevřen kiosek s nápoji a občerstvením, klienti se mohou volně procházet a vzájemně se potkávat, a to třeba i s dětmi z přilehlého dětského hřiště. Z pokojů je krásný výhled na Jizerské hory a za pěkného počasí dokonce i na Ještěd. Poskytujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu pro službu Domov pro seniory s kapacitou 49 lůžek a službu Domov se zvláštním režimem s kapacitou 99 lůžek. Veliký důraz klademe na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence. Celá budova je bezbariérová a je členěna do 5 nadzemních podlaží, kde se nacházejí pokoje klientů, společenské prostory, fitness centrum, wellness místnost se Snoezelenem aj. Samotné pokoje jsou plně vybaveny nábytkem včetně polohovatelné postele s antidekubitní matrací a vlastním sociálním zařízením. Vybavení je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Klienti si mohou dle vlastních potřeb pokoj vyzdobit dekoračními předměty.

Místo, kde to žije a kde se setkávají generace

Výborná poloha a spolupráce s komunitními centry, mateřskými školami a školami z okolí činí z našeho SeniorCentra místo pro častá setkání různých generací. K tomu je s oblibou využívána naše zahrada.