SeneCura SeniorCentrum Písek

SeneCura SeniorCentrum Písek

Hodnocení:
Lokalita:Písek Ověřit vhodnost zařízení
SeneCura SeniorCentrum Písek Vám nabízí sociální službu Domov pro seniory. Svým klientům zajišťujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu. Kromě zdravotní, ošetřovatelské a sociální péče zde naleznete širokou škálu doplňkových služeb i bohatý výběr volnočasových aktivit. Dále nabízíme i Pečovatelskou službu.

SeniorCentrum Písek naleznete na místě bývalých Otavských kasáren v Písku v blízkosti řeky Otavy, Kamenného mostu (nejstaršího dochovaného mostu v ČR) i centra města. Domov je v provozu od roku 2009 a nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s kapacitou 103 lůžek pro službu Domov pro seniory. K dispozici jsou víceúčelové místnosti, jídelna, společenská místnost, kaple, rehabilitační pracoviště. Velmi oblíbenou aktivitou je pravidelné skupinové cvičení, které probíhá v naší tělocvičně. Pro setkávání s rodinou je využívána velká terasa či blízký park. Nabízíme bezpečný pobyt s bezbariérovým pohybem a nepřetržitou ošetřovatelskou a zdravotní péči. Velmi úzce spolupracujeme s dobrovolnickým centrem ADRA, jehož dobrovolníci přinášejí našim seniorům něco navíc a pomáhají jim aktivně trávit volný čas. Vynikající poloha domova umožňuje zapojení do sociálního života i skvělou dopravní obslužnost.

Místo, kde to žije a kde se setkávají generace

Výborná poloha domova a spolupráce s městem Písek, komunitními centry, charitami, mateřskými školami a školami z okolí činí z našeho domova místo pro častá setkání různých generací.