SeneCura SeniorCentrum Terezín

SeneCura SeniorCentrum Terezín

Hodnocení:
Lokalita:Terezín Ověřit vhodnost zařízení
SeneCura SeniorCentrum Terezín Vám nabízí sociální služby Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (zaměřený na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence). Svým klientům zajišťujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu. Kromě zdravotní, ošetřovatelské a sociální péče zde naleznete širokou škálu doplňkových služeb i bohatý výběr volnočasových aktivit.

SeneCura SeniorCentrum Terezín se nachází ve vlastním nádherném 4 hektarovém lesoparku nedaleko centra města. Domov byl otevřen v roce 2012 po rozsáhlé rekonstrukci stávajícího objektu bývalé vojenské nemocnice.  Klientům poskytujeme služby v Domově pro seniory (s kapacitou 45 lůžek) a v Domově se zvláštním režimem (s kapacitou 105 lůžek). Celá budova je bezbariérová a je členěna do pěti nadzemních podlaží. Téměř ze všech pokojů se otevírá malebný výhled na rozsáhlý lesopark, v němž chováme i stádo poníků. Samotné pokoje jsou plně vybaveny nábytkem včetně polohovatelné postele s antidekubitní matrací a společným sociálním zařízením. Vybavení je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Klienti si mohou dle vlastních potřeb pokoj dovybavit dekoračními předměty nebo i drobným nábytkem.

Místo, kde to žije a kde se setkávají generace

Centrální poloha a výborná spolupráce s městem Terezín a Litoměřice, dobrovolnickými organizacemi, základními a mateřskými školami z okolí činí z našeho SeniorCentra místo pro častá setkání různých generací. Součástí domova je také dětská skupina pro 12 dětí určená nejen pro děti našich zaměstnanců.